Korkuluk

Kolektif Yapı

Kolektif Yapı Cam Korkuluk

CAM KORKULUK

Cam Korkuluk korozyonlara karşı daha dirençlidir. Dış cephede kullanılan korkuluklar yoğun güneş, yağmur, toz ve darbeye maruz kalır. Bu durumlarda korkuluklar fazlaca zarar görür. Ancak cam korkuluklar suya ve toza karşı dayanıklı, kir ve pas tutmayan bir malzemedir. Bu da korkuluk projelerinde cam tercihini ön plana çıkarmaktadır.

Cam Korkuluk diğer korkuluk türlerine göre daha sağlamdır. Yüksek şiddette bir darbe almadığı sürece genleşme yaparak dağılmaz. Çift ve kalın camla üretilen cam korkuluklar asla birden dağılmaz.

Cam Korkuluk temizliği kolaydır. Cam korkuluklar sadece su ile dahi kısa sürede ve kolayca üzerinde ki tozu ve kiri atabilir.

Cam Korkuluk çok estetik ve daha çekicidir. Şeffaf görünümü kullanılan alana daha geniş ve ferah bir seyir alanı sunmaktadır.

Cam Korkuluk imalatı ve montajı kolaydır. Kısa sürede projenizi hayata geçirebileceğiniz bir malzemedir cam. Montajın sorunsuz olması biraz da montajı yapan ekibin deneyimi ve profesyonelliğine bağlıdır.

Kolektif Yapı Alüminyum Korkuluk

ALÜMİNYUM KORKULUK

Alüminyum küpeşte ve korkuluk montajı sonrasında temizlik dışında hiç bir bakım gerekmemektedir. Bu yönü ile alüminyum küpeşte ve korkuluklar modern ve akıllı yapıların vazgeçilmezi konumundadır.

Alüminyum küpeşte ve korkuluklar da paslanma meydana gelmez. Ve ürünler korozyona dayanıklıdır.

Alüminyum’dan imal edildiği için malzemeler sağlam ve hafif olmaktadır.

Kullanılacağı mimari yapının özelliğine göre tasarlanabilir ve barındırdığı özellikleri ile kullanıcıya uygulama kolaylığı ve zenginliği sağlar.

Hafif ve estetik olması nedeniyle iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Geri dönüşüm özelliği sayesinde doğa dostu bir üründür.

Merdiven, balkon, asma kat, teras, havuz kenarları, bahçe gibi alanlarda güvenliği temin etmek ve estetik bir görüntü elde etmek amacıyla kullanılan bir üründür.