KULLANIM ŞARTLARI

Kolektif Yapı

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Kolektif Yapı'ya aittir. Kolektif Yapı internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Kolektif Yapı'nın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Kolektif Yapı internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Kolektif Yapı internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir.

www.kolektifyapi.com.tr internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir. Kolektif Yapı internet sitesini ziyaret eden ve Kolektif Yapı sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını'nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.