• Kolektif Yapı Noble
  • ADVANCE

ADVANCE

Düşük enerjili evler ve enerji tasarrufu amaçlı eski yapı restorasyonları için.
Yüksek binalar ve iş merkezleri için.
Pencere, Balkon, Oda bölmeleri için.
3 mm et kalınlığı; A Sınıfı.
Ekstra Profil derinliği: 81 mm Kanatlar ; 91 mm yapı derinliğinde.
3 lü. Conta sistemi.
Akıllı Profil Geometrisi, estetik, fonksiyonellik ve ekstra odacık; 7 odacıklı kanat ve kapı kanatları.
Ekstra huzur, değişik akustik cam uygulamaları ile artırılmış Ses Yalıtımı; 44 dB.
3 kat, 4 kat camlama; Kullanılabilecek Cam ve panel seçenekleri: 24 mm’den başlar. 24 mm – 32 mm -44 mm genişliğinde camlama, lambri, ve panel kullanımına uygun çıtalar.
Yüksek Atalet momentine sahip destek sacları ile sağlanan yüksek mukavemet. Sistemde buluna Griyaj profili ile kule tipi yüksek binalarda pencere cephesine rüzgar ve çarpma yağmura karşı ekstra mukavemet kazandırılır.
3 Contalı sistem ile artırılmış enerji tasarrufu ve yüksek ses, rüzgar ve çarpma yağmur direnci. Kışın soğuğu, yazın sıcağı, havanın, tozu, nemi, trafiğin gürültüsü dışarıda kalır.
Çok yüksek enerji tasarrufu; kışın sıcak, yazın soğuk, optimum mekanlar.
Çok Düşük Profil Isı İletim Katsayısı Uf = 1,00 W/m²°K,
Çok Düşük Pencere Isı İletim Katsayısı Uw = 0,90 W/m²°K , (Ug = 0,7 W/m²°K sahip 3 lü ısıcam ile )
Büyük boy pencerelerde camlardan oluşan ısı kayıplarının önüne geçiyor.
Kanat yükünü almak için menteşelerin bağlandığı kanat yuvası destek sacı.
Doğala özdeş ahşap desenler ve alüminyum görüntülü desenlerden oluşan iç ve dış yüz ayrı estetikte kaplamaya uygun geniş laminasyon seçeneği.
Yeni renk kartelası: Antrasit Gri, Azul, Antik Meşe, Rustik Meşe, Altın Meşe, Koyu Meşe, Ceviz ve dış cephenin mimarisine uygun zengin Alüminyum efektli desenler: Alüminum Brush Effect, Silber Brush Effect, Quartz Platinum, Crown Platinum,
Artırılmış Hırsızlık direnci.
Yıllara ve mevsimlere meydan okuyan geliştirilmiş Buz Mavisi ve Siyah renklerde TPV contalama sistemi.
Isı yalıtımlı ve hijyenik köşe dönüş sistemleri; terlemeyen, küf ve mantar sporlarının çoğalmasını engelleyen, sağlam, ısı yalıtımlı kutu profili ve açılı köşe dönüş adaptörü.
Tek açılım, çift açılım, çift kanat açılım, emniyetli açılım, uzaktan kumandalı açılım ve havalandırma, pivot, paralel sürme, katlanır kapı gibi ihtiyacınıza uygun konfor ve kullanım seçenekleri ile sineklik, jaluzi, monoblok ve dıştan takma panjur ve kepenk uygulamaları ile artırılmış seçenekler.
Ultra Fine Tuning teknolojisi ile elde edilen kalıplar ile üretilen profillerde oluşan homojen, çiziksiz, pürüzsüz bakmaya doyamayacağınız ekstra parlak, birinci sınıf yüzeyler.
Projenizin yerine ve konumuna göre pencerelerinizde oluşacak rüzgar yükünü belirliyor, sizin için değişik mukavemetlere ve kullanım kolaylığına sahip alternatifler öneriyoruz.